Nr 1 na świecie

DATACOL

datacol

Skąd się biorą problemy?.

Najczęstszym powodem zakładania instalacji gazowej w pojazdach zasilanych benzyną są względy finansowe. Zaczynamy jeździć na gazie zapominając zupełnie o konserwacji benzynowego układu paliwowego. Używając benzyny tylko do uruchomienia pojazdu, nieświadomie działamy na niekorzyść całego pojazdu. Benzyna po jakimś czasie ulega procesowi starzenia i traci swoje właściwości fizyczne.

Jednocześnie, często nieświadomie, tankujemy gaz tam gdzie jest on najtańszy, nie biorąc pod uwagę jakości paliwa gazowego, co z czasem skutkuje problemem z układem gazowym, zatkaniem wtrysków, problem z reduktorem,nierówną pracą silnika spowodowaną zanieczyszczeniami obecnymi w zbiorniku i układzie.

Zapobieganie problemom.

Jedynym ze sposobów zapobiegania problemom jest częste używanie napędu benzynowego i częste tankowanie benzyny.

Innym sposobem jest używanie specjalnych dodatków do paliw DATACOL zarówno do benzyny jak i do gazu zgodnie z dawkami zalecanymi przez producenta.

datacol środek

Z350255 Środek oczyszczający do instalacji zasilanych gazem lpg 120 ml

Środek do czyszczenia instalacji zasilania gazem lpg to prawdziwa nowość na rynku. Dzięki specjalnie opracowanej rurce zawartość butelki można łatwo wtryskiwać do zbiornika z gazem. Do stosowania we wszystkich istniejących instalacjach gazowych. Ma właściwości smarne, działa już przy pierwszym użyciu, w butli, przewodach, reduktorze ciśnienia i wtryskiwaczach. Zaleca się stosowanie co ok. 6 miesięcy.Z350251 Środek oczyszczający do instalacji zasilanej benzyną 300 ml

To środek czyszczący o właściwościach smarnych do czyszczenia całej instalacji zasilania benzyną ołowiową i bezołowiową nadający się do silników gaźnikowych z elektronicznym wtryskiem łącznie z najnowszej generacji instalacjami pod wysokim ciśnieniem. Zapobiega powstawaniu wody w zbiorniku, usuwa wodę, zanieczyszczenia, rdzę i inne osady. Do stosowania co ok. 15 000 km.
KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI LPG

Produkty uzupełniające

 

stako

gzwm

jlm

sklep czakram

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. zatwierdź