Nr 1 na świecie

Dwuletnia gwarancja bez limitu kilometrów

GWARANCJA

System gwarancji krajowej ASSISTANCE

ASSISTANCE

Montaż w fabrycznie nowych samochodach bez utraty gwarancji producenta

Montaż w fabrycznie nowych samochodach

Wsparcie centralnego działu technicznego

Wsparcie centralnego działu technicznego

Ogólnopolska sieć autoryzowanych zakładów montażowych

sieć autoryzowanych zakładów

Ubezpieczenie nowego samochodu z instalacją LPG

Ubezpieczenie nowego samochodu

SZEROKIE HORYZONTY

Bezpieczeństwo systemów BRC gwarantuje wydane przez Ministerstwo Transportu świadectwo homologacji. Tak samo jak w przypadku marki BRC, firma CZAKRAM i autoryzowana przez nią sieć zakładów od początku istnienia stawia na jakość świadczonych usług. Najlepszym potwierdzeniem tych aspiracji jest wdrożenie w 2003 roku systemu jakości ISO 9001:2000. Wysokie kwalifikacje pracowników zakładów autoryzowanych w połączeniu z ich rzetelną pracą zapewniają obsługę klienta na najwyższym poziomie. Aby nie wpaść w szpony rutyny, firma organizuje cykliczne szkolenia mające na celu nieustanne podnoszenie poziomu świadczonych usług.

Istotną sprawą, o której należy wspomnieć jest również wpływ instalacji gazowej na trwałość silnika. Badania prowadzone min. na Politechnice Śląskiej, wykazały że LPG wręcz wydłuża żywotność silnika (czystszy olej, mniej nagarów), ale wszystko oczywiście zależy również od samej instalacji i dbałości o nią. Pamiętać należy, że połowa sukcesu to dobrze założona instalacja. Dlatego, by zachować odpowiednią jakość, instalacje BRC są montowane tylko i wyłącznie w warsztatach o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki rygorystycznemu doborowi autoryzowanych warsztatów i już wspomnianym częstym szkoleniom dla montażystów, instalacja BRC w Twoim samochodzie daje gwarancję niezawodności i zadowolenia z eksploatacji.

Firma BRC produkuje każdy podzespół instalacji, począwszy od wielozaworu przez reduktor na wtryskiwaczach i elektronice kończąc. To dzięki temu wieloletnie testy i badania pozwoliły na uzyskanie tak wysokiej jakości i niezawodności tych instalacji, nieosiągalne w przypadku kompletowania instalacji z podzespołów różnych producentów. Ma to często miejsce w przypadku innych marek. Firma produkująca elektronikę szuka taniego dostawcy reduktorów oraz wtryskiwaczy, a całość sprzedaje pod swoją nazwą. Tak skompletowana instalacja jest przysłowiowym składakiem i nie jest w stanie tak niezawodnie i doskonale funkcjonować, jak instalacja zaprojektowana i testowana w całości przez jednego producenta, jak w przypadku BRC.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. zatwierdź